Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No.7 Kat.1 Mecidiyeköy İSTANBUL
0212 272 0310

Macbook Tamir

Macbook Tamir

Macbook Tamir

Apple’ın şüphesiz en kaliteli ürünlerinden olan Macbook, Mac Mini, Macbook Pro ve Macbook air cihazlarınızı serisi fark etmeksizin macbook tamir servisi hizmeti veriyoruz. Firmamız 20 yılı aşkın süredir Macbook tamiri konusunda bireysel ve kurumsal işletmelere servis ve tamir hizmeti vermektedir.

TSE(Türkiye Standartları Enstitüsü) tarafından her yıl teknik servisimiz denetlenerek son 7 yıldır aralıksız Hizmet Yeterlilik Belgesi onayı almaktadır. ISO 9001 ve 18001 standartlarına uygun, ESD tabanlık ve güvenlik korumalı teknik servisimizde alanlarında uzman teknikerler ve teknisyenler Apple Macbook, Mac Mini, Mac Pro, Macbook Pro ve Macbook air ürünlerinin yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarına çözüm tamir ve parça değişim hizmeti sunuyoruz.

Macbook servisi konusunda alanlarında uzman toplamda 15 kişilik bir personel kadrosuyla bireysel ve kurumsal işletmelerin yanı sıra son kullanıcılara macbook tamir, parça değişimi ve ürün satışı konusunda hizmet vermekte olan Kaptan Bilgisayar Elektronik, 20 yılın üzerindeki sektör tecrübesiyle macbook servisi konusunda hizmet vermektedir.

Macbook’unuzda yaşadığınız arıza nedir?

Yetkili servislere gönderilen Macbook ürünleri için alınan tamir fiyatları bilgisayarın neredeyse yarı fiyatından daha fazladır.  Parça değişimi yerine parçaların tamirleri yapılarak hem daha az masraflı hem de orijinal parçalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Cihaz mid tarihi gözetmeksizin tüm Apple Macbook ürünlerine İstanbul’da tamir hizmeti sunuyoruz.  Hemen bizi arayarak teknik destek alın +90 212 272 0310

İşletmenize özel kurumsal bakım anlaşması fırsatlarımız için lütfen Kurumsal bakım anlaşması sayfamızı ziyaret ediniz;
  • 1 - Ücretsiz Arıza Tespiti
  • 2 - Servis Garantisi
  • 3 - Uzaktan Bağlantı
  • 4 - Hızlı Servis Desteği
  • 5 - Bakım Anlaşması
  • 6 - Yerinde Servis

Macbook anakart tamiri

Macbook ürünlerinde ne korkulan arızaların başında şüphesiz ekran ve anakart arızaları gelmektedir. Macbook ’unuz donuyor, eskisi kadar iyi performans vermiyor, darbeye veya sıvı temasına maruz kaldıysa anakart değişimi yapılmadan Macbook anakart tamiri yapılabilmesi mümkün.  Anakart üzerinde yer alan eşsiz apple mimarisinin tamiri ve arıza tespiti uzman ekibimiz tarafından yapılarak en uygun maliyetiyle Macbook anakart tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Macbook sıvı temaslı anakart tamir önceliği

Herhangi bir sıvı temasına maruz kalmış olan Macbook pro, Macbook air, mac mini, mac pro veya imac ürünlerinde anakart yüzeyine ulaşan sıvının temizliği uzman ekiplerimiz tarafından öncelikli olarak servise alınır. Anakart üzerindeki batarya doğrudan dışarıdan sökülemediği için sıvı teması sonrası servisimize cihazınız hızlı bir şekilde getirilmelidir.

Macbook’a temas eden sıvının türüne göre özel solüsyonlar ve ısıl işlemler uygulanarak anakart yüzeyinde ve klavye bölgesinde oluşan sıvının tamamı temizlenir ve cihazınız test moduna alınarak hasarlı sistem üzerinden kontrol edilir. Macbook anakart sıvı teması işlemleri konusunda %90 oranında tamir istatistiği ile arızalı Macbook anakartlarının değişmesi yerine tamiriyle 5’te 1 oranında maliyeti azaltmak mümkün.

Macbook tamiri

Macbook tamiri konusunda alanlarında uzman tekniker ve teknisyenlerden oluşan profesyonel kadromuz ile bireysel ve kurumsal işletmelere Macbook tamir hizmeti vermekteyiz.

Macbook servisi

Macbook servisi konusunda hizmet vermekte olan işletmemiz İstanbul'da. Macbook servisi konusunda 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan işletmemiz macbook servisi konusunda Anakart tamiri, sıvı teması onarımı, ekran değişimi, parça değişimi, cihaz versiyon yükseltme ve donanımsal özelliklerin yükseltilmesi gibi işlemlerin tamamı servisimizde personellerimiz tarafından yapılabilmektedir.

Macbook program kurulumu

Windows işletim sistemleri cihazlara kurulan programların neredeyse tamamı Macbook a kurulabilmektedir.  Bilgisayarınızın daha hızlı çalışabilmesi için gerekli program, sistem yükseltmeleri ve güncellemelerinin yanı sıra cihaz sürüm yükseltme ve alt sürüme güncelleme işlemlerini yapmaktayız.